28 Dub 2013
28. 4. 2013

Zubní pohotovost Praha

Dentální klinika Elite Dental poskytuje pohotovostní ošetření v pracovních dnech od 8:00 do 20:00 a o víkendech dle možností a potřeby. Pro naše stálé zákazníky vyhrazujeme navíc denně volné kapacity pro případ nutnosti ošetření bolesti tak, aby na něj nečekali a kdykoliv měli k dispozici zubní pohotovost Praha. Nutnost pohotovostního ošetření však většinou (mimo úrazů) signalizuje ne zcela kvalitní péči o chrup.

Zubní pohotovost Praha

Zubní pohotovost Praha

V rámci pohotovostního ošetření lékař klienta zbaví bolesti či ji zmírní a následně připraví léčebný plán tak, aby se minimalizovala pravděpodobnost vzniku dalších bolestí. Problémům je třeba předcházet, aby se zuby neozvaly v nejnevhodnější chvíli třeba při pobytu v zahraničí. Dbáme tak na to, aby naši pacienti nepodceňovali prevenci, která v drtivé většině potřebu pohotovostního ošetření v budoucnu vyloučí. Pokud Vás trápí bolest zubů, neváhejte se obrátit na naší zubní pohotovost Praha.

Pohotovostní služba na klinice Elite Dental se nedá srovnávat s klasickými „státními“ pohotovostmi v Praze. Snažíme se pomoci rychle, ošetření je pro klienta maximálně komfortní a šetrné. Pokud to ještě stav dovoluje, snaží se lékaři postižené zuby zachránit namísto jejich vytrhnutí.