28 Dub 2013
28. 4. 2013

Zubní klinika Praha

Zubní klinika Praha Elite Dental patří mezi špičková pražská zařízení, která snesou srovnání s těmi nejvyspělejšími ordinacemi v Evropě i USA. Naše klinika je vybavena hi-tech přístroji, jako je erbiový operační laser, operační mikroskop, technologie CEREC umožňující ošetřit i protetické práce v rámci jediné návštěvy ordinace atd. Tým kliniky tvoří zkušení lékaři, z nichž někteří publikují a přednáší nejen v Praze, či v Česku, ale i v zahraničí.

Zubní klinika Praha

Zubní klinika Praha

Z pohledu klienta je zásadní právě spolupráce všech odborníků, neboť ošetření musí mít logický systém. Našim klientům je tak k dispozici záchovný stomatolog, dětský stomatolog, ortodontista (rovnátka), parodontolog, implantolog i stomatochirurg – všichni komfortně na jednom místě. Vedle kliniky máme pro naše klienty navíc zajištěna parkovací místa.

Tým lékařů Elite Dental staví svou práci především na maximální funkčnosti a estetičnosti prací. Vždyť zuby jsou vizitkou každého člověka. Pokud se chcete přesvědčit, navštivte naší zubní kliniku v Praze.