28 Dub 2013
28. 4. 2013

Zubní implantáty Praha

Zubní implantát je esteticky nejkvalitnější a pro pacienta nejpohodlnější řešení chybějícího zubu či zubů. Alternativní náhrada chybějících zubů můstkem či snímací protézou je pro pacienta nekomfortní a možná i nedůstojné řešení. Pokud hledáte vhodnou kliniku proto, abyste mohli mít zubní implantát v Praze, jste na té správné adrese.

Díky předním implantologům, kteří v Elite Dental pracují, však nabízíme i výrazně složitější zákroky než jen sólo implantáty, jako jsou např. tzv. „All on 4“ nebo „All on 6“, tedy celkovou rekonstrukci čelisti pro klienta minimálně invazivním způsobem (protetické řešení je připevněno na 4 nebo 6 implantátech). Díky zařízení CEREC pak lze implantáty zavedené v Elite Dental ihned osadit nejkvalitnější, počítačově modelovanou, celokeramickou korunkou.

Zubní implantáty Praha

Zubní implantáty Praha

S ohledem na to, že implantát má být řešením „doživotním“, určitě se na něm nevyplatí šetřit. Zubní implantáty Praha Elite Dental nabízí mimo jiné i švýcarské implantáty Straumann s nejdelší klinickou praxí na světě. Jejich složení dává záruku dlouhé životnosti a neobsahují žádné rakovinotvorné látky.

Kvalitně zavedený a dobře proteticky osazený implantát z Elite Dental Praha je natolik esteticky dokonalý, že ho nerozeznáte od ostatních zubů.