28 Dub 2013
28. 4. 2013

Zubař Praha

Zubní ordinace Elite Dental Praha najdete v oblasti, kde pracoval první zubař na území Prahy. Místo je však to jediné společné, protože návštěva zubaře v minulosti připomínala spíše návštěvu mučírny. Dnešní ošetření na klinice Elite Dental je díky zkušeným stomatologům a nejmodernějším technologiím maximálně bezbolestné a komfortní. Možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi ocení jakýkoliv zubař v Praze.

Zubař Praha

Zubař Praha

Lékaři kliniky Elite Dental kladou kromě funkčnosti vysoký důraz také na estetičnost řešení. Používají proto u všech zákroků lupové brýle, díky zvětšení ošetřovaného místa je pak výsledek esteticky výrazně kvalitnější.

Velký rozdíl oproti standardním ordinacím je pak také v použitém materiálu od zubaře v Praze. Používáme opravdu jen to nejlepší, co je k dispozici. Směle si tak můžeme dovolit dát na vybrané použité materiály několikaletou záruku. Pro zajištění dlouhé životnosti je důležitá ještě maximální hygieničnost při zákroku. Toho dosahujeme zejména použitím kofferdamu při ošetření, který brání odstraněnému infekčnímu materiálu se vrátit zpět do místa ošetření a také balením používaných nástrojů, které jsou otevřeny až před pacientem.