Reference

Lékaři Elite Dental v médiích


Úsměv, prosím!
MUDr. Magda Janíková

Poklad jménem zuby
MUDr. Magda Janíková

Prevence a včasná diagnostika
MUDr. Magda Janíková


Maminkář – Jak na zdravé zoubky
MUDr. Magda Janíková


Zubní protetika na počkání
MUDr. Magda Janíková


Zubní protetika na počkání
MUDr. Magda Janíková

 

 

Reference

Hana Maciuchová

Hana Maciuchová

Hana Maciuchová
herečka, klientka zubní kliniky Elite Dental

Co vás přivedlo do Elite Dental? Jak jste se o naší dentální klinice dozvěděla?
Na vrátnici Vinohradského divadla jsem si vyzvedla osobní dopis, který mi nabízel služby dentální kliniky Elite Dental. Nalákala mě estetická stomatologie – bělení zubů a možnost, že ultratenké fazety (Lumineers Veneers, pozn. redakce), které překryjí plomby na mých předních zubech, mi vytvoří dokonalý úsměv.

Jaké služby na klinice využíváte? Jak jste s nimi spokojena?
Na klinice se o mě stará paní doktorka Magda Janíková a sestřička Jarmila Stehlíková. Při první návštěvě jsem otevřela na paní doktorku ústa, panoramatickým RTG mi zrentgenovala má ústa a vytvořila léčebný plán, takže využívám celé spektrum služeb – od trhání zubů přes různá ošetření, porcelánové můstky atd.

Kde vidíte největší rozdíl mezi klinikou Elite Dental a jinými stomatologickými ordinacemi?
Paní doktorka Magda Janíková je perfekcionistka. Ošetřila mi a vyspravila zuby tak nadějně, že se můžu smát s pusou od ucha k uchu.

 

Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová
herečka, klientka zubní kliniky Elite Dental

Co si pamatujete z prvního ošetření?

Má předešlá zubařka se odstěhovala do Maďarska a protože byla výborná, měla jsem problém jen tak někam přijít a zaregistrovat se jinde. Můj dobrý kamarád mi doporučil paní doktorku Magdu Janíkovou a jelikož mu věřím, neměla jsem důvod pochybovat. Přesto však očekáváte, jestli tomu opravdu tak bude…
Má první návštěva předčila mé představy. Citlivost, komunikace a průběh byl tak příjemný a uklidňující, že i já s malým sebevědomím, jsem začala návštěvy u zubaře mít ráda.

Co vás nejvíce překvapilo na práci paní doktorky Janíkové?

Nenechávám si nikdy dávat injekce, ne ze strachu, ale protože mi to přijde zbytečné.
Tudíž vnímám moc dobře průběh, jakým způsobem je s vámi zacházeno. Důležitá je i důvěra, že lékař koná tak, jak je to pro danou situaci to nejlepší…a zároveň respektuje i vás a ne co je nejvýhodnější pro něj a pro pojišťovnu…
Paní doktorka Janíková mi vždy vše vysvětlí, moje dotazy ji neiritují a její ošetření je tak citlivé, že mnohdy trpí víc ona než já, protože má pocit, že mě to bez injekce musí bolet…
Takový přístup, musím napsat, je vzácný.

Jak jste spokojen s její prací?

Myslím si, že její práci jsem popsala už v předešlých bodech a jen bych se opakovala…
Napíšu to jednoduše: je skvělá a já se jenom bojím, že jednoho dne třeba půjde na mateřskou a já budu muset někam jinam…

 

Branislav Holiček

Branislav Holiček

Branislav Holiček
Herec a režisér, klient zubní kliniky Elite Dental

Co si pamatujete z prvního ošetření?
Pamatuju si, že jsem byl trochu nervózní. Ale kdo by u zubaře nebyl nervózní, že? Obavy se ale rozplynuly poté, co jsem vstoupil do ordinace paní doktorky Janíkové. Od té doby rád doporučuju svým blízkým a přátelům návštěvu její ordinace (teď už k ní chodíme téměř celá rodina), protože jak říkám, “Není to zubař, ale anděl“. Asi to trochu dělá ta bílá. 🙂

Co vás nejvíce překvapilo na práci paní doktorky Janíkové?
Vše probíhá velmi klidně. Bez stresu. Nakonec se začne člověk k zubaři i těšit. A to už je co říct. Navíc doktorka Janíková je perfekcionalista. Někdy mám pocit, že jí na mých zubech záleží víc než mně. Pro ilustraci dodám krátkou historku. Před nedávnem jsme se potkali na ulici. A místo toho, aby jsme se pobavili o tom, jak se kdo má, dostal jsem od ní příkazem, abych se na ní usmál a ona si s odstupem zkontrolovala práci, kterou udělala.

Jak jste spokojen s její prací?
S prací paní doktorky jsem nadmíru spokojen. Důkazem budiž, že se k ní pravidelně vracím a zubaře bych už neměnil.

 

Ladislav Krapek

Ladislav Krapek

Ladislav Krapek
Umělecký manažer, klient zubní kliniky Elite Dental

Co si pamatujete z prvního ošetření?
První návštěvu u paní doktorky Janíkové si pamatuju velmi dobře, sice nevím kdy přesně to bylo, ale pamatuju si, že jsem se poprvé v životě cítil u zubaře jako v hotelu nebo v lázních. Jsem při návštěvě jakékoliv ordinace strašpytel, tedy i sem jsem v podobné náladě přicházel, ale jen poprvé, pak už nikdy. Doporučil mne můj kamarád Aleš Pospíšil a od té doby doporučuji paní doktorku kudy chodím.

Co vás nejvíce překvapilo na práci paní doktorky Janíkové?
Překvapilo mně především, že se práce v zubní ordinaci dá dělat se šarmem, klidem a humorem. Moje původní představa, která byla zkoncentrovaná pouze do zvuku vrtačky, krve a utrpení se rozplynula.

Jak jste spokojen s její prací?
Důležité pro mně je, že vždy přesně vím co budeme dělat a jak, vždy se dohodneme na postupu, intenzitě a časovém rozložení celé práce. Vím co bude následovat a tedy veškerá překvapení jsou eliminována. Je to vždycky skvělá spolupráce.

 

Martin Bohadlo

Martin Bohadlo

Martin Bohadlo
Herec, klient zubní kliniky Elite Dental

Co si pamatujete z prvního ošetření?
Kliniku Elite Dental jsem poprvé navštívil před třemi lety na doporučení svého kamaráda. První nervózní návštěva nakonec byla příjemná z několika důvodů. Velmi jsem ocenil profesionální přístup hned od začátku. Na recepci jsem se ohlásil, přišla sestra a dovedla mě do ordinace, kde už paní doktorka Janíková čekala, aby se mi představila a přivítala mě. Kromě vstupní kontroly, jsem chtěl modelaci předních zubů.

Co vás nejvíce překvapilo na práci paní doktorky Janíkové?
Rozhodně humor! Snažila se situaci vždy odlehčit a oproti jiným doktorům jsem ocenil i rychlost!

Jak jste spokojen s její prací?
Musím říct, že komunikace doktora s pacientem je pro mě nejdůležitější. Ta paní doktorce Janíkové rozhodně nechybí. Vždy mi byl srozumitelně sdělen plán celého zákroku a v průběhu jsem se dozvídal informace, co bude následovat. Se svým úsměvem jsem velmi spokojen!

 

Vendula Holičková

Vendula Holičková

Vendula Holičková
herečka, klientka zubní kliniky Elite Dental

Co si pamatujete z prvního ošetření?
Pamatuji se, jak ze mě během první konzultace opadl strach, který jsem měla od dětství, kdy jsem začala chodit do zubní ordinace.

Co vás nejvíce překvapilo na práci paní doktorky Janíkové?
To, že je paní doktorka úžasná stomatoložka jsem věděla, ale nepřestalo mě překvapovat, že její neskutečná preciznost se nevytrácí ani při pátém setkání, ani při drobných zákrocích.

Jak jste spokojena s její prací?
S prací paní doktorky jsem velmi spokojená. Díky srozumitelnému popisu jsem vždy věděla, co mě čeká, jak budou jednotlivé zákroky prováděny. Její pohled v péči o zuby je zcela komplexní. Díky tomu jsem absolvovala i bělení a dostavbu zubů. V její ordinaci panuje velmi příjemná atmosféra. Nemohu nezmínit, že výsledek její práce mi dovolil hovořit a usmívat se zcela bez zábran.

 

Jiří Kolbaba

Jiří Kolbaba

Jiří Kolbaba
cestovatel, fotograf a spisovatel, klient zubní kliniky Elite Dental

Co vás přivedlo na dentální kliniku Elite Dental?
Dozvěděl jsem se o nadstandardní zubní péči, která je k dosažení v centru Prahy ve Vodičkově ulici, kam často jezdívám, tak jsem se kliniku Elite Dental rozhodl navštívit. Musím říct, že jsem byl překvapený, v jakém luxusním a příjemném prostředí se nachází. Mimořádně mě hned po příchodu zaujalo chování personálu, od recepce přes všechny odborníky, se kterými jsem se tam setkal. Dostalo se mi skvělého lidského přístupu, měl jsem pocit, že péče je zde na vysoké úrovni i po odborné stránce.

Jakých služeb jste se rozhodl využít?
Domluvili jsme se nejdříve na dentální hygienu a důkladnou vstupní prohlídku. Protože často cestuji a bývám mnoho měsíců v zahraničí, potřebuji mít jistotu, že jsou mé zuby v pořádku, že mě na cestách nepotká žádná bolest, že odjíždím se zuby, které jsou upravené pod dohledem odborníka. Poté jsme se dohodli na drobném zákroku (nechal jsem si spravit rozpadlý zub těsně před svou cestou na Antarktidu) a další ještě pokračují.

Jak jste se jako pacient na klinice cítil?
Víte, já velmi vnímám to, jak se lidé k sobě chovají. V českém prostředí se lidé zapomínají usmívat, zdravit, jsou málo komunikativní. Toto stomatologické pracoviště to má ale nastavené naopak, jdou správnou cestou, ta společnost je vedena osvícenými lidmi. Měl jsem dobrý pocit z jejich profesionality, jak to znám ze zahraničí. Když jsem seděl na křesle, byl jsem totálně dojatý. Lékařka se sestrou jsou na jedné straně plné humopru, na druhé straně vysvětlují odborně a podrobně úkony, které dělají, což mě až pobavilo – říkal jsem si, že když je navštívím ještě párkrát, budu si moct otevřít svoji soukromou praxi, protože budu všechno znát. Upřímně jsem kvitoval tu pohodu a dobrou náladu, která je při návštěvě zubaře příjemná. Navíc všechny zákroky jsou bezbolestné, já jsem u zubaře dlouho nebyl, tak jsem byl překvapen, kam až se posunuly technologie. Když jsem odcházel, musel jsem sklonit poklonu za péči, kterou mi veškerý personál poskytl. Teď se těším na další zákroky a na to, jak budou mé zuby vypadat ještě lépe.