Reference

Lékaři Elite Dental v TV

Prevence a včasná diagnostika

MUDr. Magda Janíková

Zubní protetika na počkání

MUDr. Magda Janíková

 

 

Reference

Hana Maciuchová

Hana Maciuchová

Hana Maciuchová
herečka, klientka zubní kliniky Elite Dental

Co vás přivedlo do Elite Dental? Jak jste se o naší dentální klinice dozvěděla?
Na vrátnici Vinohradského divadla jsem si vyzvedla osobní dopis, který mi nabízel služby dentální kliniky Elite Dental. Nalákala mě estetická stomatologie – bělení zubů a možnost, že ultratenké fazety (Lumineers Veneers, pozn. redakce), které překryjí plomby na mých předních zubech, mi vytvoří dokonalý úsměv.

Jaké služby na klinice využíváte? Jak jste s nimi spokojena?
Na klinice se o mě stará paní doktorka Magda Janíková a sestřička Jarmila Stehlíková. Při první návštěvě jsem otevřela na paní doktorku ústa, panoramatickým RTG mi zrentgenovala má ústa a vytvořila léčebný plán, takže využívám celé spektrum služeb – od trhání zubů přes různá ošetření, porcelánové můstky atd.

Kde vidíte největší rozdíl mezi klinikou Elite Dental a jinými stomatologickými ordinacemi?
Paní doktorka Magda Janíková je perfekcionistka. Ošetřila mi a vyspravila zuby tak nadějně, že se můžu smát s pusou od ucha k uchu.

 

Jiří Kolbaba

Jiří Kolbaba

Jiří Kolbaba
cestovatel, fotograf a spisovatel, klient zubní kliniky Elite Dental

Co vás přivedlo na dentální kliniku Elite Dental?
Dozvěděl jsem se o nadstandardní zubní péči, která je k dosažení v centru Prahy ve Vodičkově ulici, kam často jezdívám, tak jsem se kliniku Elite Dental rozhodl navštívit. Musím říct, že jsem byl překvapený, v jakém luxusním a příjemném prostředí se nachází. Mimořádně mě hned po příchodu zaujalo chování personálu, od recepce přes všechny odborníky, se kterými jsem se tam setkal. Dostalo se mi skvělého lidského přístupu, měl jsem pocit, že péče je zde na vysoké úrovni i po odborné stránce.

Jakých služeb jste se rozhodl využít?
Domluvili jsme se nejdříve na dentální hygienu a důkladnou vstupní prohlídku. Protože často cestuji a bývám mnoho měsíců v zahraničí, potřebuji mít jistotu, že jsou mé zuby v pořádku, že mě na cestách nepotká žádná bolest, že odjíždím se zuby, které jsou upravené pod dohledem odborníka. Poté jsme se dohodli na drobném zákroku (nechal jsem si spravit rozpadlý zub těsně před svou cestou na Antarktidu) a další ještě pokračují.

Jak jste se jako pacient na klinice cítil?
Víte, já velmi vnímám to, jak se lidé k sobě chovají. V českém prostředí se lidé zapomínají usmívat, zdravit, jsou málo komunikativní. Toto stomatologické pracoviště to má ale nastavené naopak, jdou správnou cestou, ta společnost je vedena osvícenými lidmi. Měl jsem dobrý pocit z jejich profesionality, jak to znám ze zahraničí. Když jsem seděl na křesle, byl jsem totálně dojatý. Lékařka se sestrou jsou na jedné straně plné humopru, na druhé straně vysvětlují odborně a podrobně úkony, které dělají, což mě až pobavilo – říkal jsem si, že když je navštívím ještě párkrát, budu si moct otevřít svoji soukromou praxi, protože budu všechno znát. Upřímně jsem kvitoval tu pohodu a dobrou náladu, která je při návštěvě zubaře příjemná. Navíc všechny zákroky jsou bezbolestné, já jsem u zubaře dlouho nebyl, tak jsem byl překvapen, kam až se posunuly technologie. Když jsem odcházel, musel jsem sklonit poklonu za péči, kterou mi veškerý personál poskytl. Teď se těším na další zákroky a na to, jak budou mé zuby vypadat ještě lépe.

 

Halina Pawlowská

Halina Pawlowská

Halina Pawlowská
spisovatelka a moderátorka, klientka zubní kliniky Elite Dental

Ošetření na klinice mi vyhovuje, přizpůsobí se dle mého času a mají profesionální přístup.