28 Dub 2013
28. 4. 2013

Ortodoncie Praha

Obor ortodoncie se zabývá rovnáním postavení zubů, aby bylo dosaženo optimálního skusu. Ten není důležitý pouze z estetického hlediska, ale také zdravotního, protože jen kvalitní skus dává jistotu, že bude člověk schopen kvalitně rozžvýkat přijímané potraviny. Ortodoncie Praha od zubní kliniky Elite Dental je na vysoce kvalitní úrovni.

Stále přežívá mýtus, že se týká převážně dětí a dospívajících. V ordinacích však naopak výrazně přibývá dospělých. Celá řada z nich však žádá, aby byl ortodontický aparát vidět co nejméně nebo dokonce vůbec. V Elite Dental tak jako v jediném zařízení v Praze mají naši klienti na výběr hned z několika technologií zcela neviditelných rovnátek (zejm. Incognito, Invisalign, Forestadent aj.), i z rovnátek keramických (zejm. Clarity apod.).

Ortodoncie Praha

Ortodoncie Praha

Kromě toho, že rovnátka nejsou vidět a jsou tudíž velmi diskrétní, je zásadní výhodou při jejich použití absence dalších běžných nežádoucích efektů jako jsou například bílé skvrny.

Zabýváme se však i ošetřením dětských pacientů, vše v přátelském prostředí a především v co nejkratším možném termínu. Nenecháme Vás na rovnání zubů čekat ve frontách a proto neváhejte vyhledat pomoc u Ortodoncie Praha.