Bělení zubů

Dokonalý úsměv pro ten nejlepší první dojem!

Dokonalý úsměv je přáním velké části moderní společnosti. Zaručuje značné výhody v osobním i pracovním životě. Pozitivně doplňuje snahu o co nejlepší první dojem. S vyspělými metodami, které zubní klinika Elite Dental Prague nabízí, již není problém takového úsměvu dosáhnout. Bezbolestné bělení zubů se v oblasti stomatologické péče řadí ke stále častějším a oblíbenějším výkonům.

Bezbolestné bělení zubů

Na naší klinice pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Řada Philips ZOOM WhiteSpeed!  je světlem aktivované bezbolestné ordinační bělení, které patří k nejžádanějším značkám profesionálního bělení zubů na světě. Zaručuje osvědčenou a bezpečnou cestu k zářivému úsměvu. Speciální LED lampa Philips ZOOM WhiteSpeed! zvyšuje účinnost bělícího gelu. Díky působení gelu dochází ke štěpení dvojných uhlíkových vazeb a následného rozložení pigmentací. Velmi zjednodušeně můžeme říci, že jsou velké pigmenty rozkládány na menší, které mění odraz světla a spolu s ním i výsledný odstín barvy zubů. Citlivost, která dříve bývala nepříjemným doprovodným prvkem bělení, se dnes vůbec nevyskytuje anebo jen v minimální míře. Důvodem je nižší koncentrace gelu a jeho obohacení o látky snižující citlivost zubů. Bělící gely splňují legislativu Evropské unie.

Proces ordinačního bělení zubů a následná péče

Proces bezbolestného bělení zubů zaručuje zesvětlení barvy o několik odstínu během jedné návštěvy. Před zahájením každého ordinačního bělení určíme Váš stávající odstín zubů pro pozdější porovnání rozdílu. Výslednou barvu, kterou mají Vaše zuby po vybělení, můžete ještě sami ovlivnit. Součástí procesu bělení je také sada pro proceduru domácího, světlem neaktivovaného bělení, které slouží k následnému zesvětlení, udržení a pozdějšímu obnovení dosažené bělosti a zářivosti. Gely se aplikují do na míru vytvořeného speciálního nosiče, který je vyráběn v průběhu ordinačního bělení. Velká výhoda je, že není nutné absolvovat více návštěv a oddalovat tak bělící proces čekáním. Díky kombinaci těchto postupů a nejnovějších technologií Vám zaručuje klinika zářivý úsměv.

Zpomalte a udělejte svému okolí radost. My Vám dáme krásný úsměv – Vy ho rozdávejte dál…